Головне меню

Головна сторінка

Новини коледжу

Місце шани та вдячності

Студенту:

Дистанційне навчання

Розклад занять

Розклад дзвінків

Стипендіальна комісія

Викладачу:

Методична робота

Самоосвіта викладачів

Пропозиції самоосвіти

Інструменти дист.навчання

Абітурієнту:

Спеціальності

Приймальна комісія

Правила прийому

Хочу тут навчатися!

Навчання за ваучером ЦЗ

Заклад освіти:

Ліцензії, сертифікати

ОПП підготовки ФМБ

Електронна копія диплому

Керівництво

Накази

Самоврядування

Технічне відділення

Економічне відділення

Літопис технікуму

Освітній процес:

Навчальна робота

Виховна робота

Професійна орієнтація

Працевлаштування

Циклові комісії:

Технічної підготовки

Гуманітарної підготовки

Економічної підготовки

Загальноосвіт. дисциплін


Багаторічний досвід, професіоналізм, знання і традиції – це Відокремлений структурний підрозділ «Донбаський аграрний фаховий коледж Луганського національного аграрного університету». Заснований в далекому 1929 році.

За роки діяльності коледж підготував понад 38 тисяч фахівців найпочесніших на землі професій і пройшов славетний шлях становлення і вдосконалення.

Сьогодні – це передовий, потужний заклад освіти, де фахову підготовку ведуть висококваліфіковані викладачі, серед яких 7 викладачів нагороджені знаком «Відмінник аграрної освіти та науки України» різних ступенів, 4 викладача – Трудовою відзнакою «Знак Пошани» Міністерства аграрної політики та продовольства України, 50% педагогів – це спеціалісти вищої категорії, мають педагогічні звання.

Сучасна матеріальна база дозволяє успішно готувати фахових молодших бакалаврів у м. Слов’янську зі спеціальностей:

  • Агроінженерія;
  • Облік і оподаткування;
  • Фінанси, банківська справа та страхування;
  • Туризм.

Особлива увага в навчальному закладі приділяється глибокому вивченню сучасних енергозберігаючих, ґрунтозахисних технологій, форм організації праці, бухгалтерському обліку, фінансовим відносинам та розвитку сільського туризму.

В навчальному процесі застосовуються як традиційні, так і новітні педагогічні технології навчання. До послуг здобувачів фахової передвищої освіти сучасні мультимедійні засоби, засоби для використання дистанційних технологій, комп’ютерні класи, інтернет, бібліотека.

В коледжі працюють підготовчі курси для вступу громадян до коледжу, Центр «Донбас-Україна», що дає можливість вступу з тимчасово непідконтрольних уряду України окремих районів Донецької і Луганської областей.

Головна задача педагогічного колективу – забезпечення високої якості фахової передвищої освіти, підготовка висококваліфікованих конкурентноспроможних фахівців, які сприятимуть розвитку економіки держави.

В коледжі прийнята Стратегія розвитку закладу освіти на період до 2025 року, яка визначає стратегічні концептуальні напрямки засади щодо структури коледжу, впровадження інноваційних технологій навчання, інформатизації освітнього процесу, формування кадрового потенціалу, контингенту здобувачів фахової передвищої освіти, підвищення якості навчання, вдосконалення виховної роботи, практичної підготовки та зв’язків з підприємствами, зміцнення матеріально-технічної бази та соціальної інфраструктури, забезпечення якості освітньої діяльності та якості фахової передвищої освіти.

Виконання поставлених задач надають можливість коледжу з оптимізмом дивитися у майбутнє, бути впевненим, що підготовка фахових молодших бакалаврів є потужною системою підготовки фахівців для економіки України, для забезпечення продовольчої безпеки нашої держави.


  Контакти

Юридична адреса:
85143, Донецька обл., Краматорський район,
с. Іллінівка, вул. Учбова, 1

Фактична адреса:
84122, Донецька обл.,
Краматорський р-н,
м. Слов'янськ,
вул. Свободи, 23

Тимчасова адреса
(на час евакуації
із зони бойових дій):
49010, м. Дніпро,
просп. Гагаріна, 72

+38 (066) 361-90-04
+38 (097) 126-49-00
dafk@snu.edu.ua - офіційна кореспонденція
ktlnau1@ukr.net - канцелярія
pk.dafk.slov@gmail.com - приймальна комісія


  Корисні сайти
Луганський аграрний університет
Центр оцінювання якості освіти
Слов'янська міська
рада
Міністерство освіти і науки України
Навчально-методичний центр


© Бойко С.М., 2008-2024